Проведення профілактичної роботи по попередженню алкоголізму, наркоманії, курінню
Були проведені виховні години з учнями о Сформуванні про шкідливий вплив нікотину і алкоголю на організм людини, розповіли о відомостях.четверг, 10 декабря 2020 г.
Бесіди до Дня Небесної Сотні
Бесіди до Дня Небесної Сотні
Проводились тематичні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні
за участю воїнів АТО, бесіди про масові акції громадянського протесту в
Україні, що пройшли в листопаді 2013 – лютому 2014 років. За участю
військовослужбовців пройшли уроки-реквієми
до Дня Героїв Небесної Сотні.
Виховна година до Дня людей похилого віку
Виховна година до Дня людей похилого віку
Провели захід з розкриттям історії запровадження Міжнародного дня людей похилого віку ; узагальнити знання учнів про правила поведінки вдома, в громадських місцях, прищеплювати навички правельного ставленнядо старших.
Бесіди про безпеку життєдіяльності під час зимового періоду.
Бесіди про безпеку життєдіяльності під час зимового періоду.
Були проведені бесіди з учнями як не слід пересуватися щоб не впасти на слизькій поверхні та як не наражати себе на небезпеку, що потрібно робити при падінні, як не отримати обморожіння.« 16 дней проти насилля»
« 16 дней проти насилля»
В рамках заходу « 16 дней проти насилля» був проведен захід присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.Класна година на тему: «Вивчення Конвенції ООН про права дитини»
Класна година на тему: «Вивчення Конвенції ООН про права дитини»
Ознайомлювали учнів з основними положення Конвенції ООН «Про права дитини», поглибили знання про обов’язки та права дітей. Показали як правильно реалізовувати свої права.
Інформація про проведення Міжнародного дня толерантності
Інформація про
проведення Міжнародного дня толерантності
Бесіди «Конституція у моєму житті», «Права та обов'язки громадян України»
Бесіди «Конституція у моєму житті», «Права та обов'язки громадян України»
Був проведений правовий тренінг «Немає прав без обов’язків» та показана презентація сторінки Хронологічного календаря «Конституція України — гарант Незалежності».Проведення профілактичної роботи що до розповсюдження вірусу «COVID - 19»
Проведення профілактичної роботи що до розповсюдження вірусу «COVID - 19»Були проведені бесіди з учнями що до профілактики COVID – 19. Регулярно дезінфекціювали поверхні та предмети. Забезпечили витратними матеріалами для проведення особистої гігієни.
Відвідування виставок та вернісажів.
Відвідування виставок та вернісажів.
Разом з учнями відвідували місцеві галереї, ходили на відкриття вернісажів оснайомлювались з творчістью інших людей.
Заходи щодо Дня захисника України
Свято встановлено 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг.
Проведені уроки мужності «Сила Нескорених», краєзнавча година «Нам Україна вище над усе!», Інформаційно-просвітницький захід «Слава і гордість українського народу»
Бесіди щодо профілактики правопорушень з запрошенням представників поліції
Бесіди щодо профілактики правопорушень з запрошенням представників
поліції
суббота, 23 мая 2020 г.
Повідомлення на тему "День захисту дітей"
Міжнародний день захисту дітей
Повідомлення на тему "Вознесення Господнє"
Вознесіння Господнє 2020: традиції та дата свята
Класна година на тему "День Европи"
6 травня 2020 р. святкуємо День Європи в Україні (11.05.2020)
- онлайн-тренінги з прав людини, толерантності;
- віртуальні подорожі столицями та іншими відомими місцями європейських країн;
- віртуальні виставки кращих перекладів творів культових європейських авторів;
- ЄвроКВЕСТ онлайн;
- онлайнові ігри-вікторини на європейську тематику;
- конкурси фотоколажів та малюнків «Ми подорожуємо Європою», «Україна – держава європейська»;
- конкурси читців європейської поезії;
- конкурси есе європейської тематики;
- онлайн-презентації програм та проєктів, які реалізуються ЄС в Україні;
- онлайнові дискусії, дебати, «круглі столи» тощо.
- 5 фактів про Євросоюз, яких ви не знали
- Євроінтеграційний портал. Інфографіка та освітні матеріали
- У рамках святкування Дня Європи 2020 Представництво Європейського Союзу в Україні @EUDelegationUkraine проведе онлайн-квіз «Відгадай країну ЄС»
Класна година на тему "День вишиванки"
День вишиванки 2020: історія і традиції свята
Цього року День вишиванки відбудеться 21 травня. Де і коли з'явилася ідея відзначати день українського національного одягу - стильного і яскравого - розповімо в матеріалі Korrespondent.net.
Як з'явився День вишиванки
Класна година "День матері"
День матері!
День матері в Україні: історія і традиції свята 06:42, 07 травня 2020 Свята 32909 0 Матір віддавна вважають символом берегині родини. Однак роль жінки не обмежується суто вихованням дітей і турботами про чоловіка. Коли День матері 2020 в Україні – історія і традиції Дня матері / acc.cv.ua День матері святкується у світі 10 травня, в Україні традиційно у другу неділю травня. У цей день заведено вітати своїх неньок і дякувати їм за подароване життя й теплу підтримку. Історія Дня матері День матері уперше почали відзначати після Першої світової у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині та Чехословаччині. До цього Британія святкувала так звану «материнську неділю» – у четверту неділю Великого посту. Читайте також Коли День матері 2020: як вітати і якого числа відзначати Ідею віддати жінкам одну з неділь у році озвучували у США ще наприкінці 1800-х років, але тоді підтримки вона не отримала. Офіційно вітати всіх мам на планеті почали тільки на початку 20 століття завдяки сприянню окремих американських активісток. Традиції Дня матері Матір віддавна вважають символом берегині родини. Однак нині почастішали дискусії довкола ролі жінки в сім’ї, оскільки її роль не обмежується суто вихованням дітей і турботами про чоловіка. Матір, крім того, поєднує з побутом роботу, знаходить час на саморозвиток і виступає активним членом суспільства. Тому традиції привітання жінок вже переглянуті. Читайте також День Матері 2020: що прийнято робити в цей день У християн 10 травня також асоціюється з Матір’ю Божою, до якої віряни звертаються, просячи заступництва і допомоги. У травні люди висловлюють подяку материнській самопожертві, коли природа виряджає планету у пишні убори весняних квітів. День матері в Україні День матері в Україні уперше відзначили у радянському Львові – у 1929 році. Відтоді українки поширили цю традицію на землі Тернопільської області і Східної Галичини. Невдовзі СРСР заборонив відзначення цього свята, а вже з 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій Свято матері повернулося до України. Офіційно День матері святкують в Україні з підписанням президентом відповідного указу від 10 травня 1999 року.
Класна година про День пам'яті та примирення.
Історія пам'ятної дати 07:00, 08 травня 2020 СУСПІЛЬСТВО 11377 0 День пам'яті та примирення в Україні встановлено Указом президента, а також Законом України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років". Символом Дня пам'яті з 2014 року вважається червоний мак / фото УНІАН День пам'яті та примирення присвячений пам'яті жертв Другої світової війни та примиренню між країнами-учасниками. Дні пам'яті відзначаються щорічно 8 і 9 травня починаючи з 2005 року. День пам'яті і примирення День пам'яті встановлено на честь подій 8 травня 1945 року.
Повідомлення про свято весни та праці.
В Україні 1 травня, як і в багатьох країнах світу відзначають Першотравень, або День праці.
Наразі день 1 Травня, так чи інакше, святкують у понад 80 країнах, щоправда, назви цього свята різні: День праці, День весни, Травневий день, Свято весни і праці, Свято встановлення 8-годинного робочого дня і, навіть, День конвалій.
Ще 55 країн світу святкують День, присвячений праці в інші дні року. Скажімо, у США він припадає на перший понеділок вересня, а у Японії на 23 листопада. В Австралії «Восьмигодинний день» у різних штатах відзначають у різні дні.
Однак, різняться не тільки назви, а й традиції святкування Першотравневих свят. Зокрема, Французи відзначають День Жанни д'Арк, День королеви (Діви Марії) та День конвалій; у англійців день 1 травня асоціюється з Травневим деревом, Зеленим Джеком, Робін Гудом і проводиться як костюмоване народне гуляння; в Іспанії - Зелений Сантьяго, свято закоханих і квітів; у скандинавських країнах у ніч на 1 травня (Вальпургієву ніч), розпалюють багаття, водять хороводи, щоб відвадити тролів та відьом, а сам день називають Днем зозулі. А от в Швейцарії, Чехії, Словаччині, Угорщині перед вікнами дівчат та коханих висаджують травневі дерева.
В Україні про День праці й досі точаться дискусії, проте політична складова поступово відходить, а сьогоднішній день перетворюється на можливість відпочити, провести час з сім'єю або ж попрацювати на присадибній ділянці.
Як повідомлялося, українці у травні матимуть два додаткові вихідні – 1 та 9 травня.
Також влада закликає українців утриматись від шашликів, від прогулянок парками на найближчі два тижні у зв'язку з посиленням карантину в Україн Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/society/den-praci-v-ukrajini-i-sviti-nazvi-i-tradiciji-svyata-677080.html
Класна година на тему "Великдень"
Найбільше християнське свято ВЕЛИКДЕНЬ
І православні, і католики відзначатимуть в квітні. Великдень 2020 – дата святкування / фото: archidea.com.ua Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – свято зі свят і торжество всіх торжеств. З усіх великих християнських свят церковного року воно найбільш давнє, урочисте й радісне. Читайте також Церковні свята 2020 в Україні: календар церковних свят Великдень символізує перемогу над смертю Ісуса Христа, котрий прийняв смерть за гріхи людей і спасіння людського роду від страшних бід. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь та з великим трепетом. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харчуванні та інших задоволеннях, аби очиститися й гідно зустріти Світле Христове Воскресіння. Як вирахувати дату свята Великодня Дата Великодня не є сталою, тобто кожного року це свято відзначається у різні дні. Це пов’язано з тим, що згідно із церковним уставом, дата святкування Великодня визначається за кількома критеріями. Так, Великдень обов’язково має святкуватись у недільний день. Ще одним фактором у визначенні дня Великодня є те, що він завжди відзначається після юдейської Пасхи. По-третє, Воскресіння Христове завжди святкується після першого повного місяця, який настає після весняного рівнодення. Коли в Україні буде Великдень у 2020 році / religionpravda.com.ua Загалом число визначається на підставі сонячного і місячного календарів, а спеціальні календарі, в яких дати Великодня вказані на кілька років уперед, називаються пасхаліями. Християни західного і східного обрядів використовують різні пасхалії. Так, православна церква, як правило, використовує олександрійські пасхалії, тоді як католицька – григоріанські. Великдень 2020 в Україні: коли святкують православні і католики У православних Світле Христове Воскресіння у 2020 році, згідно із календарем, припадає на 19 квітня. Вважається, що це ранній Великдень. Читайте також Шкільні канікули 2019-2020 в Україні: коли й скільки відпочиватимуть учні Традиційно цим світлим святом завершується Великий піст, який наступного року триватиме з 2 березня по 18 квітня. Впродовж 7 тижнів православні християни дотримуються суворих обмежень в їжі, приділяють багато часу молитві й покаянню. Католики у 2020 році відзначатимуть Великдень традиційно тижнем раніше – 12 квітня. Святу також передуватиме Великий піст, який розпочнеться 26 лютого і закінчиться 11 квітня наступного року. Традиції та атрибути свята Великодня Світле Христове Воскресіння – дуже важлива подія для кожного християнина. Коли настає це свято люди вітають один одного радісним вигуком "Христос Воскрес!", на що завжди у відповідь чують – "Воістину Воскрес!". Традиційно у ніч світлого Христового Воскресіння всі віряни йдуть до церкви на великоднє Богослужіння. Своєю красою та урочистістю воно покликане відобразити радість і глибокий духовний зміст цього найбільшого християнського свята. З нагоди Великодня господині печуть смачні паски – солодкий здобний хліб, приправлений родзинками, курагою чи цукатами. Ще одним обов’язковим елементом святкової великодньої трапези є крашанки та писанки – фарбовані і, відповідно, розмальовані курячі яйця.
Класна година на тему "День космонавтики"
День космонавтики – як привітати з професійним святом 07:45, 12 квітня 2020
СУСПІЛЬСТВО 2490 0 12 квітня 1961 року космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі "Восток" вперше в світі облетів орбіту Землі. SpaceX 12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики. Свято присвячене першому польоту людини в космос. УНІАН склав список місць, куди можна сходити разом з дітьми в цей день, а також підібрав найкращі поздоровлення, листівки та вірші для тих, хто пов'язав своє життя з цією професією. Історія Дня космонавтики Свято відзначається щорічно в один і той же день, 12 квітня, в пам'ять про перший політ людини в космос. 12 квітня 1961 року космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі "Восток" вперше в світі облетів орбіту Землі. Запуск був здійснений під керівництвом відомого українського конструктора, який народився в Житомирі, Сергія Корольова. Гагарін стартував з космодрому "Байконур" на кораблі "Восток-1" і пробув у космосі 108 хвилин. 12 квітня 1981 стартував перший пілотований політ за американською програмою "Шаттл". Святкування Дня працівників ракетно-космічної галузі України було затверджено указом президента 13 березня 1997. russian7.ru Куди повести дітей в День космонавтики Планетарій У ці вихідні програму для дітей на честь свята підготував Київський планетарій. Крім програми у фойє та Зоряній кімнаті, гостей чекають інопланетяни з дискотекою та розіграш безкоштовних сертифікатів на відвідування планетарію. Крім того, кожен відвідувач отримає космічне передбачення. Нагадаємо, Київський планетарій знаходиться на вулиці Велика Васильківська 57/3. Музей космонавтики У державному політехнічному музеї при НТУУ КПІ ви зможете побувати в кабіні корабля «Восход», призначеного для транспортування космонавтів, побачити макет станції «Мір» та інші унікальні експонати. Більшість предметів представлено тільки в цьому музеї. Музей знаходиться на проспекті Перемоги, 37/6. REUTERS Сферичний кінотеатр У кінотеатрі «Телепорт 360» будуть додаткові покази фільмів «Лючія, таємниця падаючих зірок», «Поляріс», «Кокомонг», «Фантом всесвіту», «Від Землі у Всесвіт». Через те, що кінотеатр оснащений великим купольним екраном, який охоплює всі 360 градусів, створюється відчуття перебування в картинці. Такий похід в кіно точно не залишить байдужими дітей і дорослих. Кінотеатр знаходиться на проспекті Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ), павільйон №10. Астрономічна обсерваторія КНУ ім. Т. Г. Шевченка При університеті Шевченка в Києві є одна з найстаріших працюючих університетських обсерваторій в Україні. У будівлі також розташований музей астрономії, де вам в подробицях розкажуть про зірки та космонавтику, а також запропонують подивитися у телескоп на зірки. Також радимо потрапити на вечірню екскурсію, де можна спостерігати подвійні зірки, зоряні скупчення, туманності, а Марс - у вигляді невеликого диска буде видно протягом усього місяця. Обсерваторія знаходиться на вулиці Обсерваторна,3. azovnew.ru Головна астрономічна обсерваторія Національної академії наук України В обсерваторії лектори розкажуть вам, що вже відкрито в області астрономії, а до чого українська і світова науки тільки йдуть. Крім того, ви дізнаєтеся про професійні секрети. Обсерваторія знаходиться за адресою вулиця Академіка Заболотного, 27. Привітання з Днем космонавтики Пусть путеводная звезда Дорогу вашу освещает, А в небе полная Луна Удачу в жизни предвещает. Пусть светит Солнце горячо, Растопит лед и холод. Пусть рядом верное плечо Всегда придет на помощь. Пусть все вселенные, галактики Вам в жизни помогают. С Днем авиации и космонавтики От всего сердца поздравляем! фото: duran-art.com *** За окном мелькают дали, Бесконечность, высота. Космос, небо ближе стали И приблизилась мечта. Поздравляем со Всемирным Космонавтики вас днем! Новых светлых всем открытий. Мы счастливо заживем. Путешествий, достижений, Встреч с друзьями во Вселенной! *** Романтикам всем, кто небом болеет, Кто в космосе ищет иные миры, Желаю двенадцатого апреля Не знать притяжения "черной дыры"! Пусть небо взаимной любовью ответит, И счатия синью всех вас одарит! А звезды Вселенной мечтам вашим светят, Ведя к покорению новых орбит!
Класна година на тему "Благовіщення"
Благовіщення 2020: традиції свята, чого не можна робити 17:26, 23 березня 2020
Свята 22500 0 Православні щорічно відзначають це свято 7 квітня. Християни скоро відзначають Благовіщення / Ілюстрація - "Благовіщення" Леонардо да Вінчі, 1472-1475 рр. Вже через пару тижнів українські православні відзначатимуть одне з найважливіших християнських свят – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Читайте також Вихідні та свята у квітні: скільки днів українці відпочиватимуть Цього дня віряни вшановують пам'ять про те, як Архангел Гавриїл з'явився Діві Марії в Назарет і сповістив, що їй випало зачати від Духа Святого і народити немовля. Дитина, що народиться, назветься Сином Бога і стане Спасителем людства. Марія покірно прийняла божу волю. Свято Благовіщення присвячено тому, як Бог зійшов до занепалого людства і дав йому шанс на порятунок. З днем Благовіщення в народній пам'яті пов'язані безліч традицій, забобонів та прикмет. Коли Благовіщення 2020 Благовіщення входить до числа дванадесятих неперехідних свят. Це означає, що його дата фіксована і не зміщується від року до року. Благовіщення у 2020 році відзначається 7 квітня, як і завжди в церквах східного обряду. Католицька церква щороку відзначає Благовіщення 25 березня. Благовіщення пресвятої богородиці відзначають 7 квітня / фото УНІАН Благовіщення – традиції свята На Благовіщення церква проводить святкове богослужіння, яке починає всенічним бдінням. Цього року, однак, походу в церкву може перешкодити епідемія коронавірусу. Цього дня священнослужителі аж до патріархів церков випускають в небо білих голубів. Ця традиція ймовірно сягає дохристиянських обрядів зустрічі весни, проте була «воцерковлена». Згідно з священним писанням, Святий Дух зійшов на Господа під час його хрещення у вигляді білого голуба. Наші пращури на Благовіщення прикрашали свої будинки першими весняними квітами, які символізують чистоту та нове життя. Благовіщення вважалося вдалим днем для збору лікарських трав, адже цей день вважався днем розквіту всього живого. Жінки в цей день виконували ритуали на щастя в будинку. Зокрема, якщо 40 разів назвати чоловіка «милим», це могло, як вважалося, принести в будинок щастя на цілий рік. Великий піст на Благовіщення є менш суворим: тим, хто постує, дозволяється їсти рибу, рослинну олію й випити трохи вина. Погода на Благовіщення могла, як вважалося, вказати, чи перемогла весна зиму, та чи скоро очікувати літньої спеки. На Благовіщення тим, хто постує можна їсти страви з риби / фото pixabay.com Благовіщення - що не можна робити В день Благовіщення рекомендовано відмовитися від важкої праці і клопоту по господарству, не займатися шиттям, польовими роботами; На Благовіщення не прийнято було давати в борг, не позичали навіть сіль і перець – вважалося, що це принесе невдачу. Дівчата в цей день не заплетали коси, робити зачіску і вбиратися також було не прийнято. У Благовіщення дотримується Великий піст – м'ясо та молочні продукти в ці дні не вживаються. На Благовіщення заупокійні служби і моління не здійснюються.